Aby za vnějškem vozu nepokulhával vnitřek můžeme Vám nabídnout různé doplňky, které vás na 100% odliší od sériových automobilů.

    Začneme od volantů, které svým tvarem občas neodpovídají požadavkům na ně kladeným. Vyberete si volanty firem Dino, Raid a MOMO.
    Celkový dojem doplní hlavice řadící páky různých tvarů a designu a sportovní pedály. Každý soutěžní jezdec Vám potvrdí, že auto se řídí především "zadkem". Ano, zadní část Vašeho těla jako první přijímá podněty od automobilu a teprve pak je mozek předává do rukou, které auto ovládají. Proto hodně záleží na sedačce, na které řidič sedí. Pro bezvadný pocit sounáležitosti Vám namontujeme sportovní sedačky firem König a Recaro.
    Pro odlišení interiéru nabízíme nejrůznější nástřiky na plasty a kůži, folie do oken ( zabraňující pronikání slunečních paprsků a zvědavých pohledů do interiéru auta ) od Německé firmy Folia Tec. Ve spolupráci s firmou Visscher Caravelle Vám dodáme koberce ušité přesně na míru do vašeho vozu s vyšitým logem, nebo obrázkem či textem dle Vašeho přání nebo návrhu.
    Pro ty z Vás, kteří chtějí kvalitu bez kompromisu máme připraven kompletní sortiment firmy SPARCO, jejíž výrobky se používají v rallyovém sportu.

Nahlédněte na domovské stránky firmy
FOLIA TEC.